top of page

MILION GONI MILION. Aktualizacja SwiperCharts 10.05.2021

Każdy tydzień dostarcza nam kolejnych milionów na koncie. W tym szczęśliwcem jest Vito Bambino, czy pozytywna tendencja się utrzyma?

Na szczycie trwa zacięty wyścig. Sobel po premierze nowej płyty nie zwalnia tempa i kolejny tydzień notuje wysoki przyrost miesięcznych słuchaczy, sanah jednak nie ma zamiaru szybko oddawać fotelu lidera i w tym tygodniu przekroczyła barierę 1 600 000 tysięcy słuchaczy!


Tymek odbija się po wystrzeleniu w górę Maty i wyprzedza Taco Hemingwaya, który obecnie jest już na 6. pozycji. W naszym rankingu miesięcznych słuchaczy to jego najniższa pozycja od początku.


OIO GUMA NIE ORBIT! Kolejny tydzień aktualizacji co tam w świecie OIO, bo to właśnie oni rozdają karty w ostatnich tygodniach. Young Igi z awansem o 4. pozycje, tym samym po ubiegłotygodniowym przebiciu miliona wchodzi do TOP10 i zajmuje obecnie 8. pozycję. Mimo wysokiego przyrostu Otsochodzi nie zmienił swojej pozycji i dalej znajduje się na 17. lokacie. Do miliona brakuje mu jednak zaledwie niespełna 56 tysięcy miesięcznych słuchaczy. Natomiast o jedno oczko w górę przesuwa się Oki, który wyprzedził Qrego. Tym samym Oki przekroczył 900 tysięcy miesięcznych słuchaczy. Wszystko wskazuje na to, że wspaniała trójka OIO będzie niedługo trójką milionerów na Spotify.


Skromny awans zaliczył także Białas. W czwartek cała społecznośc została zaskoczona jego projektem w duecie z Whitem o tytule "Diamentowy Las", kurz jeszcze nie zdążył opaść, a Beezy leci w górę o 2. pozycje.


Efekty Naszego Lata dalej odczuwa Kizo. Reprezentant Gdańska dzięki swojemu hitowi wyprzedził Ekipę i PRO8L3M.


Do góry także Reto. Powracający po długiej solowej przerwie artysta związany z chillwagonem, atakuje TOP20 coraz bardziej zbliżając się do celu. Z pewnocią z kolejnymi singlami, awans będzie się zwiększał. Póki co Reto musi zadowolić się 25. pozycją.


A co do Naszego Lata, to także i w tym tygodniu duży wzrost notuje Wac Toja. Raper powiązany z ekipą Fresh N Dope jest bliski przekroczenia bariery 700 tysięcy miesięcznych słuchaczy, a przez tydzień zdobył ich prawie 65 tysięcy. Dzięki temu przesunął się o 4. pozycje w górę.


Z awansem w tym tygodniu także Chivas, który konsekwentnie zdobywa kolejnych nowych słuchaczy. Z pewnością mieszanka rapu i rockowej stylistyki ma się dobrze i jest pozytywnie odbierana przez środowisko. W tym tygodniu Chivas zalicza awans o 4. pozycje i znajduje się na 40. pozycji.


W rankingu producentów zmiana na 4. pozycji. Pham wyprzedził Fafaqa, który notuje spore spadki. O kolejne pozycje awansuje także PSR, który konsekwentnie od kilku tygodni wbija się do czołówki rankingu. W TOP25 witamy także Czarnego HiFi, który w czwartek podzielił się z nami swoim dopest six, a dziś awansował na 25. pozycję.


W światowym rankingu tylko jedna zmiana. W TOP10 pojawił się nowy gracz - DaBaby, natomiast w elitarnej dziesiątce nie zobaczymy już Eda Sheerana.

bottom of page