top of page

PATOTOP3. 10 osób z milionem. SwiperCharts 12.04.2021

W kolejnym rankingu polskich wykonawców i producentów na Spotify mamy dla Was kilka niespodzianek. Główną z nich jest to, że całe TOP 10 może się już pochwalić milionowym wynikiem.

Sobel mógł się nacieszyć podium zaledwie tydzień bo Patoreakcja wywróciła wszystko do góry nogami. Z potężnym awansem atakuje Mata, który wskakuje na podium. W ubiegłym tygodniu prócz wcześniej wspomnianego Sobla ustąpić mu musiał także Tymek i Taco Hemingway.


Naprawdę szczerze boimy się co z naszym rankingiem zrobi Dawid Podsiadło, jak już wyda swój kolejny solowy krążek. Kolejny tydzień i kolejny awans, tym razem za sprawą gościnnego udziału u Darii Zawiałow. Dawid wskakuje o 4. oczka do TOP 10 i przebija barierę miliona, która nie stanowiła dla niego żadnego problemu.


Vito Bambino co prawda musiał uznać wyższość swojego kolegi, o którym wcześniej wspominaliśmy, jednak nie zatrzymuje się i jest tak naprawdę na autostradzie do miliona miesięcznych słuchaczy. Czy uda mu się ta sztuka w kwietniu?


Pobity rekord na YouTube, oczywiście swój sprzed kilku tygodni i cały czas w górę w naszym rankingu wykonawców. EKIPA notuje kolejny awans, cztery w górę i 21. pozycja.


DRAMAT to na pewno nie pozycja Kukona w charts wykonawców, bo po premierze albumu z Julią Mikułą zaliczył on awans o skromne 2. pozycje na 24. miejsce.


Zupełnie nie przypadkiem, Oki wchodzi do TOP 30. Spośród tercetu OIO ma on obecnie największe przyrosty, dzięki którym awansował o 3. pozycje.


Kto spodziewał się Qry'ego u Ekipy? My nie. Ale efekt został zrobiony. Ponad 64 tysiące miesięcznych słuchaczy w tydzień, awans o 4. pozycje i oczywiście pobicie rekordu YouTube wspólnie z Ekipą. Można byłoby sobie wymarzyć jeszcze tylko okładkę nowego notowania SwiperCharts i wszystko wskazuje na to, że Qry jest do niej solidnym kandydatem.


Wspominaliśmy Darię Zawiałow już wyżej, ale warto odnotować, że po drugim singlu artystka awansowała o 4. pozycje, a biorąc pod uwagę radiowość jej nowego przeboju to z pewnością jeszcze o niej napiszemy.


ANTIHYPE! W prima aprilis Sarius zapowiedział drugą część Antihype i... to nie był żart ;) Żartem też nie jest to, że po pierwszym singlu Sarius wspiął się w górę o 3. pozycje.


U producentów także zmiana na podium. Na drugie miejsce awansował Fafaq, który wyprzedził Lanka i Marcina Przybyłowicza.


Poza tym z kolejnym awansem DNF, twardo zmierzający po milion.


W ostatnim dopest six, zaprezentowaliśmy Wam Trill Pema. Śledźcie uważnie nasz instagram, by nie przegapić kolejnej aktualizacji już w czwartek.

bottom of page