top of page

ZAEBYŚCIE. Notowanie SwiperCharts 19.04.2021

Qry to z pewnością jedna z ciekawszych postaci młodego pokolenia na polskiej scenie. Dzięki ZAYEBIŚCIE, ale także solowym wydaniom i współpracy z Pawbeatsem notuje on największy awans w rankingu. Co jeszcze ciekawego się w nim znajduje?Quebonafide wypada z TOP 3. Jeszcze niedawno informowaliśmy Was o przejęciu tronu przez sanah, a już dziś gonią ją Mata i Sobel. Kolejne tygodnie wyglądają naprawdę zachęcająco w perspektywie walki o czołowe lokaty. Jedno jest pewne, nikt nie śpi, tylko każdy ciężko pracuje na swój sukces.


Ciężko nie powiązać wzrostów liczby słuchaczy Taco Hemingwaya, Quebonafide i TACONAFIDE z trzecią rocznicą wydania albumu SOMA 0,5 mg. Dzięki temu Taco awansuje oczko do góry nad Tymka.


Dawid Podsiadło elektryzuje nas już od wielu lat, ale nie wiemy czy damy radę tak długiemu oczekiwaniu na jego nowy album, fani biorą sprawy w swoje ręce i Dawid w tym tygodniu z awansem o 3. pozycje i wzrostem o ponad 75 tysięcy miesięcznych słuchaczy. Jak na kogoś, kto od dłuższego czasu udziela się tylko gościnnie - JEST MOC.


Vito Bambino, trochę zwolnił, ale nadal leci w górę. W tym tygodniu wyprzedza Mr. Polska i wszystkie znaki na niebie wskazują, że w następnym tygodniu będziemy mieli kolejnego milionera. (tym razem na pewno)


EKIPA awansowała. Tym razem o 2. pozycje. Co tu dużo mówić. ZAYEBIŚCIE.


Ponad 30 tysięcy nowych miesięcznych słuchaczy zyskuje Kukon, ale o awansie póki co nie ma mowy. Najpierw DRAMAT., a później Polityka, a Kukon oczywiście ostrzy ząbki na awans do TOP 20.


80 tysięcy. Zapamiętajcie tę liczbę, bo to ona sygnuje dzisiejsze zestawienie. To liczba, która dała awans aż o 8. pozycji Qry’emu, który jest niekwestionowanym zwycięzcą minionego tygodnia. Artysta z chillwagonu ostatnio jest niesamowicie płodny, wydając swoje solowe single przeplatając je z gościnkami, jak ta u EKIPY i Pawbeatsa. Ma rozmach.


To nie był dobry tydzień dla Brodki i Young Leosi. Kurz opada już nie tylko po Szklankach, ale także po Game Change. W 2021 roku trendy zmieniają się błyskawicznie, a hity szybko przemijają. Obie Panie na pewno jednak mają coś w zanadrzu i zaskoczą nas jeszcze nie raz.


Wojny i Noce to tytuł najnowszej płyty Darii Zawiałow, która ukaże się już 11 czerwca. Na razie po dwóch singlach Daria notuje duże przyrosty. W tym tygodniu awans aż o 7. oczek i prawie 75 tysięcy nowych miesięcznych słuchaczy. Kolejne relacje prosto z Japonii - już wkrótce.


Symbolicznie, bo takiej liczby jeszcze nie mieliśmy -3 miesięcznych słuchaczy to wynik Trill Pema, który zajmuje aktualnie 39. pozycje. Biorąc pod uwagę, że jest to zeszłoroczny debiutant, to nie możemy doczekać się szumu jaki wywoła jego kolejny album.


Kaz Bałagane z kolejnym awansem. Co prawda to tylko jedno oczko, ale Kaz notuje przyrost rzędu 20 tysięcy miesięcznych słuchaczy.


Lanek awansował na 3. pozycję i zamienił się z Marcinem Przybyłowiczem. Spory awans zaliczył także HVSH, który poleciał w górę o 6. pozycji w rankingu producentów.


W ostatnim dopest six gościliśmy Gedza, który od lat udowadnia, że niebo nie jest limitem. Zachęcamy także do sprawdzenia playlist oraz naszej serii underrated.


bottom of page